Zpravodaj 26. týden

01.07.2001

PŘEHLED
SRPEN / ZÁŘÍ

Reprezentace - ME a MS

Matouš Brabec (U13) s národním týmem do 12 let v létě absolvoval Mistroství Evropy ve Vídni i Mistroství Světa na Taiwanu.

Z ME si tým přivezl stříbrné medaile, když podlehli až ve finálovém utkání Německu. Matouš na pozici nadhazovače nastoupil do XXX zápasů, včetně finále, kde se mu dařilo v nastavení vzdorovat německému tlaku. Výborně se mu dařilo i na pálce, kde po celou dobu turnaje byl v čele pálkařských statistik.

Výsledky:

Na MS se ukázal výkonostní rozdíl mezi "tradičními" baseballovými zeměmi a zbytkem světa. Přesto umístění na 9. místě na světě je skvělým počinem.

Ježci v zahraničí

Baseballové zkušenosti získávali v zahraničí i další Ježci. Michal Švec (U15) se s Akademií představil na turnaji ve Španělsku. Podobný výjezd jej čeká i říjnu, kdy pojede do Barcelony. 

Jakub Živný (U15) s výběrem EBC reprezentoval na turnaji v Itálii.

Do evropských bojů se Ježci zapojili i v rámci Little League, zde odehrály kvalifikace ve svých kategorií Kuba Živný, Adam Kohout, Matouš Brabec.

Letní soustředění

Jako první odjeli na své soustředění U11 do Třebíče. Více v článku.

V pořadí druhé letní soustředění patřilo hráčům U13, kteří se v Trnavě pečlivě připravovali na své podzimní turnaje. Více v článku.

Sérii soustředění završili nejmladší U7-U9 v Křižanově, článek zde.

Postup na MČR U13 i U11

Oběma kategoriím U13 i U11 se podařilo vyhrát svoji kvalifikační skupinu a z prvního místa přímo postoupit na Mistroství Republiky.

U13 byli ve své kategorii papírově spíše favority, což se jim podařilo třemi vítězstvími potvrdit. 

U11 naopak byli jasnými outsidery, přesto s bilancí 2 výher a jedné porážky vyhráli svoji skupinu a také si zajistili postup na MČR.

Pohár U8 a MČR U9

Mladším kategoriím se na republikových turnajích výsledkově a herně nedařilo. Nedokázaly se především na pálce vyrovnat svým soupeřům a tak skončili na chvostu celkového pořadí.

Nábory na Vodním ráji

Ježci nesměli chybět na sportovní neděli na Vodním ráji. Zájem dětí byl opravdu veliký a nás může těšit, že baseballový stánek patřil k těm nejzajímavějším a nejnavštěvovanějším.

Velké díky všem dobrovolníkům za zajištění a skvělou reklamu Ježkům.

AKTUALITY

Aktuální rozpisy tréninků

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Členské příspěvky

Členské příspěvky na 1. pololetí roku 2022/23 (září - leden) byly stanoveny na 3.000Kč pro starší kategorie a 2.500Kč pro mladší kategorie.

Pokyny k platbě příspěvků byly rodičům rozeslány emailem. Potvrzení o zaplacení bude také automaticky posíláno mailem. Nezapomeňte na možnost příspěvku u některých zdravotních pojišťoven.

Stavba hřiště

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

Nadcházející události

září / říjen

U10 - DRACI BRNO

sobota 3.6.


Hřiště:

Městský stadion Brno,
Sokolská 3, Brno

Sraz:

8.45 na hřišti

Rozpis:

10:00 Technika Brno
11:00 Draci Brno
12:00 Hroch Brno 

U11 - TECHNIKA BRNO

středa  30.6.


Hřiště:

Technika Brno

Sraz:

14.45 na hřišti

Rozpis:

16:00 Technika Brno
17:00 Technika Brno