U7-U9 | Soustředění Křižanov

30.08.2020

Den 3. - Děti proti rodičům

Ráno samozřejmě po snídani začínáme společným výběhem a rozcvičkou. Dopoledne máme naplánovaný jeden trénink, který se opět neobejde bez deště. Naštěstí to zvládáme a bez přerušení jej dokončujeme. Trochu spěcháme na rychlý oběd, protože chceme stůj co stůj stihnout zápas dětí proti rodičům. Daří se nám to a přestože mírně prší, tak se na obou hřištích rozhořely nelítostné boje o každou metu.

Po zápasech už pouze krátké zakončení, poděkování všem hráčům a rodičům za všechno úsilí, sbalení veškerého materiálu a odjezd domů.


Den 2. - Trénujeme o sto šest

V sobotu začínáme tréninkový den společným výběhem, rozcvičkou a především rozházením. Hráči zodpovědně zapojili i rodiče a po rozdělení do tréninkových skupin jsme navzdory dešti začali. Po obědě déšť zcela ustal a my jsme se mohli naplno pustit do dovednostních soutěží. Na hráče čekalo celkem 11 úkolů, od těch baseballových jako hod a odpal do dálky či na přesnost, také skákání v pytli nebo fotbalový slalom a badminton. 

Před večeří ještě stíháme zápas a jeden kratší trénink a po večeři vrchol soustředění, na který se všechny děti těšili - tenisáková bitva proti rodičům. Přestože nikdo nikoho nešetřil, tak po hodině a půl byl uzavřen separátní mír, který odmítli akceptovat pouze komáři a my jsme se mohli společně přesunout k táboráku.


Den 1. - Jdeme na dřevo

Po roce se v pátek opět sjíždí nejmladší kategorie Ježků na soustředění do Křižanova. Tento den je především příjezdový, proto po večeři jdeme na dřevo a prozkoumat všechna zákoutí tábora, abychom věděli, co nás bude o víkendu čekat. Navíc po jasné instruktáži při večeři: "Hlavně nemačkejte barevné paintballové kuličky, ať nejste špinaví", bylo zapotřebí to náležitě vyzkoušet.

Při večerním ohni všichni sledujeme napjatě radar a snažíme se odhadnout zítřejší déšť.