Ostatní články

Baseball je komplexní sport rozvíjející děti po všech fyzických i mentálních stránkách. Ježci jsou stabilním klubem, který neustále roste a rozšiřuje své zázemí. Přijďte se přesvědčit.

Ráno opět po snídani začínáme společným výběhem a rozcvičkou. Dopolední trénink zvládáme levou zadní, ale na oběd nás už vyhání první kapky. Během oběda sledujeme jak venku vydatně prší a přestože po hodině přestává, závěrečné zápasy musí vzdát. Zvládáme už jen závěrečnou společnou fotku a krátké zakončení, poděkování všem hráčům a rodičům za...

V letošním roce jsme pro naše hráče opět připravili hned trojici letních soustředění. Věříme, že se nám je všechna podaří zrealizovat bez případných omezení.

NOVÝ TRENÉR

27.01.2021

Ježky nově povede na pozici hlavního trenéra mládeže Marián Čočo Krásny.

Na základě zmírnění opatření omezující volný pohyb, sportování a využívání sportovišť Usnesením vlády ČR ze dne 3.12.2020, výkladového stanoviska České unie sportu a České baseballové asociace, obnovuje Baseballový klub Ježci Jihlava, z.s. svoji tréninkovou činnost v omezeném rozsahu za dodržení nutných opatření.