Ostatní články

Baseball je komplexní sport rozvíjející děti po všech fyzických i mentálních stránkách. Ježci jsou stabilním klubem, který neustále roste a rozšiřuje své zázemí. Přijďte se přesvědčit.

V letošním roce jsme pro naše hráče opět připravili hned trojici letních soustředění. Věříme, že se nám je všechna podaří zrealizovat bez případných omezení.

NOVÝ TRENÉR

27.01.2021

Ježky nově povede na pozici hlavního trenéra mládeže Marián Čočo Krásny.

Na základě zmírnění opatření omezující volný pohyb, sportování a využívání sportovišť Usnesením vlády ČR ze dne 3.12.2020, výkladového stanoviska České unie sportu a České baseballové asociace, obnovuje Baseballový klub Ježci Jihlava, z.s. svoji tréninkovou činnost v omezeném rozsahu za dodržení nutných opatření.

Ráno samozřejmě po snídani začínáme společným výběhem a rozcvičkou. Dopoledne máme naplánovaný jeden trénink, který se opět neobejde bez deště. Naštěstí to zvládáme a bez přerušení jej dokončujeme. Trochu spěcháme na rychlý oběd, protože chceme stůj co stůj stihnout zápas dětí proti rodičům. Daří se nám to a přestože mírně prší, tak se na obou...