Hrotovice - Winterleague 2016, t-ball U8, NEDĚLE 20.12.2015

12.12.2015

Po dohodě s trenéry i s rodiči našich malých hráčů jsme se rozhodli zapojit do zimních halových turnajů pro kategorii hráčů U8. První turnaj nás čeká v neděli 20.12.2015.

Účast hráčů, trenérů, doprava na "místo činu", čas odjezdu a vybavení hráčů budeme zde, případně pomocí mailů, řešit v nejbližších dnech.

Aktuální zpráva trenéra Martina Tulise:

Vážení rodiče,

Příští neděli (20.12.) jedeme s dětmi na turnaj do Hrotovic. Protože účast na pátečním tréninku byla tentokrát slabší, nemohli jsme se definitivně domluvit na podrobnostech a především na účasti.

Proto prosím, všichni mi obratem potvrďte účast dětí na turnaji i případnou účast rodičů, abychom věděli kolik dětí s námi pojede a jestli nám budou stačit auta pro dopravu.

Turnaj:

Níže najdete rozpis zápasů, první náš zápas začíná v 9.00 hod, na místě musíme být nejpozději půl hodiny před začátkem. Vyjet z Jihlavy bychom měli maximálně v 7:15 hod.

Počítejte s tím, že na turnaji budeme nejméně do tří hodin odpoledne, proto doporučuji buď velkou svačinu, nebo využít restaurace, která je součástí přilehlého hotelu (Sport-V-Hotel, nám. 8. května 219,
675 55 Hrotovice, Vysočina).

Vybavení hráčů: boty do tělocvičny, kšiltovku(!), rukavici (kdo má vlastní), dlouhé kalhoty, pití+svačinu.

Rozpis zápasů najdete ZDE

PROGRAM BĚHEM VÁNOC (co nás ještě letos čeká):

Pá 18.12. - běžný trénink

Ne 20.12. - turnaj Hrotovice

Po 21.12. - Vánoční trénink (doporučuji účast hráčům i rodičům)

Vánoční prázdniny (baseballový klid)

Po 4.1. - první povánoční trénink

S pozdravem

Martin Tulis