Ježci zvítězili na Winter League

03.12.2016

Nečekaným výsledkem zakončili naši malí baseballisté letošní sezonu v Pardubicích. Na dnešním zimním halovém turnaji Winter League postupně odehráli čtyři utkání, kdy se nejprve střetli s Rytíři z Trutnova. Vyrovnaný zápas v náš prospěch rozhodla především obrana. Zmenšené rozměry hřiště-tělocvičny nám hrály do karet a tak jsme nejen Trutnovu, ale i dalším soupeřům jen výjimečně dovolili udělat v jedné směně větší počet bodů.

Naladěni první výhrou jsme se doslova vrhli na Třebíč Nuclears. Hned v první směně jsme udělali plných pět bodů a přestože Třebíč náš náskok postupně snižovala, vítězství jsme zdárně ubránili až do konce.

Po obědové pauze jsme hráli ještě dva zápasy, s Waynes Pardubicemi a Barybou Velkým Osekem. Začínali jsme tajně doufat ve vítězství v turnaji a aby se nám to povedlo, potřebovali jsme ještě probudit naši pálku. To se povedlo a najednou jsme viděli dlouhé a tvrdé odpaly, které nám pomohly oba zápasy vyhrát.

S celkovou bilancí čtyř výher bez porážky jsme měli jisté první místo a mohli začít slavit a těšit se na předávání poháru.

Moc děkuji rodičům, nejen za dopravu a organizační pomoc na turnaji, ale také za povzbuzování a fandění, které k baseballu patří a ve vašem podání nemělo konkurenci.

Konečné pořadí turnaje:
1. Ježci Jihlava
2. Nuclears Třebíč
3. Rytíři Trutnov
4. Baryba Velký Osek
5. Waynes Pardubice

Za trenérský tým
Martin Tulis