Turnaj v Hrotovicích - t-ball U8, NEDĚLE 24.1.2016

24.01.2016

V neděli 24.1.2016, téměř měsíc po posledním turnaji, jsme opět s našimi nejmenšími válečníky vyrazili do boje.

Od posledního turnaje v Hrotovicích již uplynul měsíc a my jsme znovu přijeli změřit naše síly. Tentokrát byl výběr mužstev menší, změřit síly proti nám přijeli Draci Brno a Třebíč Nuclears. Systém turnaje byl jasný, hrálo se každý s každým.

První zápas startoval v 9:00. Jako"domácí" tým jsme začali boj proti Třebíči v poli. I přes velké prořídnutí našeho hráčského kádru (nemoc), byla nálada mezi borci skvělá. Utkání trvalo 50 minut a týmy se střídaly po 3 "outech" nebo 5 zaznamenaných bodech. Třebíčští do zápasu vlítli s velikou chutí. Hned v první "směně" rozpálili naše pole a zaznamenali 5 bodů. Ale i naši bojovníci předvedli parádní podívanou, o které samozřejmě skóre 5:24 moc nevypoví. Ze svého vlastního dojmu mohu říct, že se naši snažili. Povedlo se jim pár skvělých odpalů a i několik dobrých "outů" v poli. Mezi druhým zápasem jsme měli 30 minut pauzu na doplnění sil. Zápas proti Drakům z Brna startoval v 9:30. Jako "hostující tým" jsme se postavili na pálku. Vývoj utkání byl dost podobný jako proti Třebíči. Oba soupeři patří k těm lepším v soutěži. Draci rozběhali naše pole stejně jako Třebíč. Ježci se snažili ze všech sil. Úsilím a chutí do boje předčili nepříznivý výsledek 25:4.

Na turnaji se ukázaly slabiny našeho mužstva, které musíme do příště rozhodně vylepšit. Naši borci se postavili opravdu proti velice těžkým soupeřům. Ani nepříznivé výsledky nezkazily náladu mezi hráči nebo trenéry. Zklamání bylo patrné, ale borci na sobě nedali nic znát. Příště je vítězství rozhodně naše!

Na závěr bych rád poděkoval rodičům za pomoc s dopravou a organizací na turnaji. Děkujeme!

Daniel Kristek