U10 - U11 | Soustředění Třebíč

01.08.2022
DEN 4. - KOUPALIŠTĚ 
Dopolední trénink jsme dnes zvládli kompletní, přestože únava už začíná být na všech vidět.

Zaměřili jsme se opět hlavně na polařské individuální dovednosti - chytání groundballů a luftů. Na závěr souhra a běh po metách. 

Po obědě až do večeře jediný program - koupaliště. Kluci a holky se vyřádili do sytosti. Většinu času jsme strávili na skokanských můstcích. Někteří se nezalekli ani nejvyššího 5 metrového. 

Po večeři ještě běhácí hra, surovinovka. Všichni makali co jim síly stačily a bojovali o každou surovinu. 

DEN 3. - TRÉNINK V BAZÉNU 
Dnes jsme do dopoledního tréninku zařadili více pálky a také nadhazovací blok, aby kluci a holky měli odházené své bullpeny. Po obědě jsme si, vzhledem k horku, naplánovali menší relax - jedna polovina pálkařský zápas v hale na nadhazovaci stroj a druhá skupina koupání v bazénku. Moc vody po nás nezbylo, ale bylo to moc fajn osvěžení.

 

Před večeří jsme zvládli ještě pálku na hřišti a nemohla chybět večerní hra, tentokrát hodně běhácí. 

DEN 2. - ZÁPAS S TŘEBÍČÍ

Dopolední trénink se už stává rutinou - nejdříve polařská stanoviště, potom fungo game a na závěr pálkařský trénink. 
Dnešní odpoledne jsme měli zpestřené dvěma zápasy s Nuclears U9. Zápasy se hrály coachpitch, takže pro trénink obrany ideální forma. 

DEN 1. - PRVNÍ TRÉNINKY

Ráno se bez velkých okolků hned pouštíme do tréninků. V dopoledním bloku nás čeká 5 stanovišť zaměřených na polařské dovednosti a po dopolední svačině fungo game.

Během oběda nás trochu zaskočila rychlá přeháňkobouřka, ale všechno se vypršelo během polední pauzy, tak nás déšť nijak neomezil.

Po obědě pálkařské stanoviště a odpolední tréninkový zápas z frontosu.

Ještě jsme dneska po večeři nesměli zapomenout na bodovanou hru, která dnes víc než rychlost prověřila bystrost a štěstěnu. 

DEN 0. - PŘÍJEZD DO TŘEBÍČE

Letošní soustředění kategorie U10-U11 začínáme nedělním srazem na nádraží. Po vyřešní formalit vyrážíme s pětiminutový zpožděním směr Třebíč.

V Třebíči nás dnes čeká pouze večeře, ubytování, zahajovací porada, ale stihneme i krátičký pohybový trénink s první bodovanou hrou.