U15 | Ježci x Hroši

18.08.2022

V pondělí 2.5. jsme odehráli další dvé těžká utkání s velice kvalitním soupeřem s Hrochy z Brna. Do zápasů jsme šli s tím, že víc než výsledek jsou pro nás důležité zkušenosti, které potřebujeme nabrat. 

V prvním utkání byla na našich hráčích vidět nervozita na pálce i v poli. Hroši byli na pálce výborní, ale my jsme nebyli schopni potrestat několik jejich zaváhání a dělali jsme zbytečné chyby v obraně, kdy jsme nechytli lehké míče ze vzduchu, nebo jsme nešli dostatečně důrazně po míčích odpálených po zemi.

Ve druhém zápase jsme se o trochu víc chytli v útoku na pálce a dosáhli jsme na několik bodů, což se projevilo i na herním projevu v obraně a zahráli jsme i několik pěkných obraných akcí. Oba dva zápasy jsme prohráli, ale zase nás to posunulo o krok vpřed. Chválím některé z našich nadhazovačů, kteří splnili naše naše očekávání a odvedli výbornou práci pro tým na kopci a stejně tak catchery, kteří to někdy opravdu neměli lehké. Všichni kluci zjistili, kde mají mezery v individuálních dovednostech a je třeba na sobě stále pracovat a nepolevit.