U7-U9 | Soustředění Křižanov

30.08.2021

Den 3. - Vyhnal nás déšť

Ráno opět po snídani začínáme společným výběhem a rozcvičkou. Dopolední trénink zvládáme levou zadní, ale na oběd nás už vyhání první kapky. Během oběda sledujeme jak venku vydatně prší a přestože po hodině přestává, závěrečné zápasy musí vzdát. Zvládáme už jen závěrečnou společnou fotku a krátké zakončení, poděkování všem hráčům a rodičům za všechno úsilí, které za tento krásný víkend určitě stálo. :)


Den 2. - Trénujeme 

V sobotu začínáme den ranním výběhem a rozcvičkou na prosluněné mýtině. Po návratu z výběhu hned rozdělení do tří tréninkových skupin a hurá na první tréninkový blok. Stejně jako vloni se do tréninků zapojují i rodiče, kteří si tak vyzkouší všechno co by měli zvládat jejich děti, ale také se dozví, jak mohou s dětmi trénovat doma a co všechno baseball vlastně obnáší. 

Po obědě jdeme na dovednostní disciplíny, celkem 12 stanovišť prověřilo naše hráče v jejich pohybové šikovnosti i soutěživosti.

Déšť se nám naštěstí stále vyhýbá a proto můžeme začít se zápasy, na dvou hřištích se zároveň odehrávají dva zápasy - zápas dětí a zápas rodičů. Rodiče zápas natolik pohltil, že by málem zapomněli i na večeři.

Po večeři vrchol soustředění, na který se všechny děti těšili - tenisáková bitva proti rodičům. Přestože nikdo nikoho nešetřil, tak po necelá hodině šarvátka končí separátním mírem, který odmítli akceptovat pouze komáři a my jsme se mohli společně přesunout k táboráku.


Den 1. - Surovinovka

Poslední prázdninový víkend je už tradičně věnovaný soustředění nejmladších kategorií v Křižanově. Hned první den čekala na naše účastníky uvítací hra Surovinovka, která pořádně prověřila nejen vytrvalost našich malých sportovců, ale také potrápila trochu mozek. Nakonec ji, ale úspěšně zdolalo všech šest družstev a to více než vyrovnaně, když mezi prvním a posledním týmem byl časový rozdíl pouhých 5 minut.

Ke Křižanovu patří večerní táboráky, proto trochu se strachem před dešťem jdeme chystat dřevo, abychom mohli táborákem zakončit první den.