Ostatní články

Dopolední část programu je tvořena baseballovým turnajem základních škol z Jihlavy a blízkého okolí. V průběhu turnaje si budou moci žáci vyzkoušet některé z dovednostních soutěží, jako hod či odpal na přesnost.

Dnes jsme na ZŠ OTOKARA BŘEZINY zahájili podzimní ukázky baseballu v hodinách tělesné výchovy a navíc jsme zde odstartovali republikovou soutěž v hodu do dálky. V dalších dnech se do soutěže zapojí všichni žáci prvních až třetích tříd.

V plném proudu bylo o víkendu 9.-11. září rodinné soustředění v Křižanově. Celkově se ho účastnilo 21 hráčů a 23 rodičů. Za ideálního letního počasí proběhlo soustředění ve vysokém tempu, nechybělo zdokonalování baseballových dovedností, soutěže, opékání buřtů a baseballové zápasy.

V sobotu 9.července 2016 jsme byli pozváni na letní dětský tábor ve Vysoké u Jihlavy, kde jsme dostali tu čest celý jejich týdenní program zahájit ukázkou baseballu pro cca 30 dětí. Byli jsme maličko prostorově limitování, ale i tak jsme zvládli odehrát soft-baseballový mini zápas. Celá akce se dětem i organizátorům tábora líbila a nám vlastně...

Všem hráčům, rodičům i trenérům přeji krásné prázdniny plné zážitků a dobrodružství.